Чи відмінено сплату 83 грн?
(Біржова торгівля № 12(78) від 25 травня 2005р.)

Маємо запитання: Перед затвердженням бюджету 2005, Юлія Тимошенко на Інтері казала, що після прийняття нового бюджету знову відмінять сплату 83 грн. окремо до пенс. фонду, тобто спрощена система залишиться така, яка була раніше. Бюджет прийнято. Чи відмінено сплату 83 грн?

Дійсно, з прийняттям Закону України від 25 березня 2005 року № 2505-ІV “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік" та деяких інших законодавчих актів України” обов’язкову сплату мінімального пенсійного страхового внеску для суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб, що застосовують спрощену систему оподаткування (єдиний, фіксований податок) відмінено.
Частина 1, п. 4 Прикінцевих положень Закону: “Сплата та зарахування до бюджетів і державних цільових фондів сум єдиного податку для суб‘єктів малого підприємництва та фіксованого податку здійснюються у порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2005 року”.

А. Міхальська
(UkrBusiness.com.ua)