Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
Декілька українських високопосадовців утекли з України Надрукувати
(Біржова торгівля № 1(67) від 6 січня 2005р.)

Британський журнал «Sunday Times» повідомляє, що кілька українських високих посадових осіб, що одержали великі капітали завдяки близьким стосункам із президентською Адміністрацією, уже втекли з України.

Один чиновник з Адміністрації Президента України заявив кореспонденту видання, що багато відомих українських посадових осіб і політиків були готові втекти, боячись стати перед судом. «Вони не очікували перемоги опозиції і Ющенка, і вони в шоці. Знищено багато документів», – сказала ця людина.

При цьому автор статті Аскольд Крушельницкий припускає, що голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук може стати одним з тих посадовців, стосовно яких можуть почати судове розслідування. Саме його, як пише автор, вважають головною людиною поза троном Кучми.

У статті відзначається, що капітал В.Медведчука, що оцінюється мільйонами доларів, створений завдяки партнерству ще з шістьма бізнесменами, яких називали «чудовою сімкою». Серед партнерів, пише видання, були Юрій Лях і Григорій Суркіс.

За даними журналу, В.Медведчук контролював прагнення влади зробити Президентом Віктора Януковича. Він також був ключовою ланкою між Києвом і російським Президентом Володимиром Путиним, що відкрито підтримував В.Януковича.

Юрій Кравченко утік в Італію, Бакая бачили уже в Росії...

Тим часом, за даними «Оглядача», колишній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, якого підозрюють у причетності до організації убивства журналіста Георгія Гонгадзе, у спішному порядку залишив країну. 4 січня його бачили, вірогідно разом з родиною, уже в Італії.

У той же час, Ігор Бакай, якого перед цим помітили на літаку в Іспанію, нібито вже перебрався до Росії. Що ж для людини, чий статок вимірюється не одним мільйоном доларів і хто замішаний у найбільших корупційних скандалах, у Росії саме й місце. Напевно, там його Інтерполу буде дістати набагато важче, ніж у будь-якій європейській країні.

Дотепер залишається невідомим місце перебування колишнього начальника штабу Януковича Сергія Тигіпка, що міг би розповісти чимало цікавого про фальсифікацію виборів і їхньому фінансуванні з державного бюджету. Різноманітні чутки про спробу самогубства чи аварії циркулюють у суспільстві вже не перший день. У прес-службі «Трудової України» заявили, що він виїхав за рубіж, але країна перебування пана Тигіпка поки не відома.* * *

На ринок України виходять нові сигарети Wellstone

В Україні почнеться продаж американських сигарет марки Wellstone, передає Інтерфакс-Україна.

Американська компанія Wellstone Filters і українсько-німецька компанія GesichTaube (GT) уклали контракт про продаж в Україні щомісяця 15 тисяч коробок сигарет марки Wellstone, повідомляється в прес-релізі компанії.

«Wellstone планує імпортувати свої сигарети в Україну, а також вивчає можливість їхнього виробництва в країні», – говориться в повідомленні.

У прес-релізі відзначається, що для випуску сигарет в Україні Wellstone Filters планує використовувати існуючі виробничі потужності і «конкурувати на ціні і смаку».

Інші подробиці контракту компанія не розголошує.

Компанія GesichtTaube спеціалізується на продажу в Україні імпортної алкогольної і тютюнової продукції.

Київ став Європейським регіоном року

З 1 січня 2005 року Київ став новим Європейським регіоном.

Прес-служба ініціативи “Європейський регіон року” повідомила про те, що разом з Києвом Європейським регіоном року буде також італійський П’ємонт.

31 грудня 2004 року свої повноваження склали регіони Мадейра (Португалія) і німецькомовна громада Бельгії.

Європейський регіон року – ініціатива, метою якої є поширення інформації про реалії європейських регіонів, сприяння регіональному розвитку, євроінтеграції, представлення європейській і міжнародноій громадськості цих регіонів у всіх аспектах – соціальному, культурному, економічному, туристичному.

Європейським регіоном може бути обраний будь-який регіон у 46 країнах-членах Ради Європи.

Регіони, що бажають одержати таке звання, повинні завчасно офіційно представити свою кандидатуру організації-ініціатору, що знаходиться в Барселоні.

(Кореспондент.net)

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода