Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
Міністр виступає за спрощення до мінімуму системи одержання державної допомоги н Надрукувати
(Біржова торгівля № 26(92) від 13 жовтня 2005р.)

Міністерство праці і соціальної політики України проводить реформування системи обслуговування в соціальній сфері. Про це заявив міністр праці і соціальної політики Іван Сахань.
Коментуючи дуже складну систему одержання державної допомоги після народження дитини, І.Сахань сказав, що ця система дійсно ускладнена, і вона має бути спрощена до мінімуму. Для цього, за словами міністра, у соціальній сфері планується провести такі зміни, як у сфері підприємництва – тобто, запровадити принцип єдиного вікна.
І.Сахань сказав, що людина мусить звернутися до Управління праці і соціального захисту лише один раз, аби написати заяву. Все інше, за словами міністра, повинен робити вже апарат людей, що там працюють. Для цього Міністерство буде реалізовувати спільно з Всесвітнім банком спеціальний проект, що дозволить уже через 2,5 роки ввести єдиний комплекс системи роботи з клієнтами.
За словами І.Саханя, для цього передбачаються спеціальні кредитні кошти. Міністр сказав, що з цією метою вже підписано угоду із Всесвітнім банком. Він додав, що після ратифікації цього документа проект реалізовуватиметься з наступного року.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода