Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
В Україні зростуть вимоги до споруджуваного житла Надрукувати
(Біржова торгівля № 26(92) від 13 жовтня 2005р.)

Головною відмінністю Державних будівельних норм «Житлові будинки. Основні положення», що вводяться з 1 січня 2006 року, від нині діючих документів є розподіл проектованого житла на дві категорії: соціальне, яке передбачається надавати малозабезпеченим верствам населення за кошти бюджету, і комерційне житло, що громадяни будують власним коштом.
Розробник нових будівельних норм Український зональний науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва пояснив, що нові правила збільшують нижні і верхні межі площі квартир і кімнат, підвищують комфортність підсобних приміщень. «Однокімнатна квартира має становити не менше 30 кв. м, двокімнатна – не менше 48 кв. м, трикімнатна – 60 кв. м», – говорять фахівці інституту.
В інституті відзначають, що норми передбачають розширення вимог до комфортності спеціалізованого житла для осіб похилого віку й інвалідів, збільшення номенклатурного ряду приміщень громадського призначення, вбудованих і вбудовано-прибудованих у перші поверхи житлових будинків. У тому числі в сільських одноквартирних житлових будинках тепер можна передбачити робочі приміщення.
(korrespondent.net)

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода