Головна
Реклама
Підсумки роботи податкової міліції Надрукувати

Податкова міліція Державної податкової інспекції в м. Суми торік особливу увагу приділяла боротьбі з резонансними злочинами у сфері оподаткування, виявленню та руйнуванню кримінальних схем ухилень від сплати податків.
Протягом 2008 року за участю співробітників податкової міліції Сум забезпечено надходження вагомої суми до державного бюджету України – майже 31 мільйон гривень, що складає 107,8 % від планового завдання на 2008 рік.
За результатам оперативно-службової діяльності Головного відділу податкової міліції ДПІ в м. Суми виявлено 37 злочинів, з них 32 «тяжких» (злочин, за який передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше десяти років).

За фактом легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом порушено три кримінальні справи. За всіма виявленими злочинами, за якими у 2008 р. порушені кримінальні справи, зменшені збитки на 3 мільйони гривень.
Не припиняють боротьбу податкові міліціонери й з «фіктивними» фірмами. Так, протягом минулого року було виявлена та припинена діяльність 43 СГД з ознаками фіктивності. Виявлено два конвертаційні центри, в яких вилучено 20 тисяч гривень готівки.
Податківцями-міліціонерами проведено 87 вилучень з незаконного обігу товаро-матеріальних цінностей на суму 2,9 мільйонів, в тому числі 1,1 млн. грн. підакцизної групи товари. Не дійшли до свого покупця алкогольні напої на 52,1 тис. грн. та на 26 тис. грн. тютюнових виробів, які могли бути продані несумлінними платниками податків без належного оформлення і сплати податків.
За минулий рік працівники ГВПМ ДПІ в м. Суми із незаконного обігу вилучили спирту на 280 тис. грн. За рік такого обігу збільшилося в 140 разів, оскільки в 2007-му зафіксовано лише на 2 тис. грн. такого «незаконного» продукту.
На 15 суб’єктів збільшилась кількість виявлених суб’єктів підприємницької діяльності, що вели свій бізнес без належно оформлених документів. А таких у минулому році нарахували 18.  В список негативних явищ, які ліквідували при виявленні таких виробництв податківці, можна додати  несплачені податки, порушення закону, зарплату «в конвертах» тощо.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода