Головна arrow За номерами arrow № 17 (221)
Реклама
Вже виявлено двадцять схем мінімізації Надрукувати

Зруйнувати схеми мінімізації податкових зобов’язань – таке завдання поставлено перед податківцями ДПІ в м. Суми, бо, на жаль, далеко не всі платники податків сумлінно виконують свої обов’язки. Окремі з них у своїй діяльності вдаються до схем, які в кінцевому рахунку призводять до того, що при великих обсягах економічно-фінансових операцій податки сплачуються мізерні.

Зрозуміло, що податкові органи не можуть бути спокійними спостерігачами такої ситуації, а ведуть посилену роботу з підприємствами-«мінімізаторами».

Відповідну роботу з виявлення та руйнування схем мінімізації у сплаті податків проводить управління аудиту юридичних осіб ДПІ в м. Суми. Так, за І квартал 2008 року цим підрозділом було проведено 387 перевірок, з них 260 невиїзних, 10 виїздних зустрічних, 117 перевірок, які предбачають донарахування податків. За результатами перевірочної роботи було виявлено шість схем мінімізації, умовні втрати бюджету за ними складають близько 1,4 млн. грн., крім того податківцями донараховано понад 5 млн. грн. платежів.

Більше трьох мільйонів грн. фахівці управління аудиту юридичних осіб упередили незаконно заявленого до відшкодування ПДВ. Така сума була заявлена підприємствами хімічної промисловості та машинобудування.

Не відстають від аудиторів і підрозділи контрольно-перевірочної роботи інспекції, які протягом трьох місяців поточного року виявили 14 схем мінімізації, в результаті яких «мінімізаторам» донараховано близько 1 млн. грн. податкових платежів.

Діяльність таких підприємств буде і надалі під посиленою увагою податківців обласного центру Сумщини.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода