Головна arrow За номерами arrow № 17 (221)
Реклама
З додатками – обов’язково Надрукувати

Платники податків, в яких податковий період дорівнює кварталу, повинні не пізніше 12 травня 2008 року подати звітність з податку на додану вартість.

Незважаючи на те, що більшість суб’єктів підприємницької дільності вже подали до податкової інспекції декларації з ПДВ з новими додатками, залишається маса питань, з приводу яких відділ масово-роз’яснювальної роботи інспекції обласного центру Сумщини постійно надає консультації та проводить семінари.

Не забувайте, що в разі неподання до органу державної податкової служби додатків до декларації з податку на додану вартість така податкова декларація вважається невизнаною як податкова декларація. Про це повідомляється платника податків із зазначенням підстав  неприйняття.

Якщо платник ПДВ не подав у встановлені строки податкову декларацію, то інспекція самостійно визначить суму податкового зобов’язання. У разі ж виявлення інспектором розбіжностей у прийнятій декларації та додатків до неї, орган податкової служби проведе документальну невиїзну перевірку.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода