Головна arrow За номерами arrow № 48 (201)
Реклама
Бюджет Недригайлівського району отримав відшкодувань понад 260 тисяч гривень Надрукувати

Як засвідчили матеріали ревізії КРУ у Сумській області, протягом 2005-2006 років бюджет Недригайлівського району недоотримав понад 1,7 млн. гривень власних та закріплених надходжень. А це в свою чергу призвело до неповного фінансування закладів соціального захисту та соціального забезпечення населення, охорони здоров’я, освіти на суму понад 1 млн. гривень.

Як в 2005, так і в 2006 році на виконання доходної частини бюджету негативно вплинули: по-перше, збитковість сільськогосподарських та інших підприємств і організацій району, якими в 2006 році отримано майже 9 млн. гривень збитків, що в 2 рази більше попереднього 2005 року; по-друге, сума боргу з податків, що зараховуються до місцевих бюджетів району, яка протягом січня-липня поточного року хоча і зменшились проти початку року на 38 відсотків, але залишалася досить значною і становила 600 тис. гривень; по-третє, несвоєчасність виплати заробітної плати, заборгованість з якої, станом на 1 січня цього року, тільки в сільському господарстві становила 1,2 млн. гривень. А відтак, до місцевих бюджетів не надійшли відповідні суми податку з фізичних осіб та платежі до державних цільових фондів.

Якщо говорити про порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, то їх встановлено на суму майже 380 тис. гривень.

Наприклад, адмініністративні штрафи, які підлягали перерахуванню до державного бюджету, фактично були зараховані в доход Недригайлівського районного та селищного бюджетів в сумі  66,7 тис. гривень.

Керівництво району та керівники бюджетних установ, де були виявлені фінансові порушення, з відповідальністю підійшли до розгляду результатів ревізії та вжили відповідних заходів щодо усунення наявних недоліків у роботі.

Як наслідок, зараз, дякуючи вжитим заходам, забезпечено надходження до бюджетів різних рівнів та відшкодування бюджетним установам незаконних витрат в сумі 260 тис. гривень.
   
Леонід Мельник, перший заступник начальника КРУ в Сумській області

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода