Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
Запрацювала гаряча лінія, де можна поскаржитися на хабарників Надрукувати
(Біржова торгівля № 14(80) від 23 червня 2005р.)

«Її номер – 8 – 800–50–172–50. Про це 23 червня повідомив на прес-конференції лідер Спілки молодих соціалістів Євген Філіндаш.
„Якщо стара влада пішла, це зовсім не означає, що разом з нею з нашого життя відразу ж пішли й старі порядки. Однією з проблем досі залишається хабарництво у вузах, – зазначив він. – Звичайно, вирішити її одразу не вдасться. Але, якщо сидіти склавши руки і лише між собою розмовляти про викладачів, що мають хворобливий інтерес до студентських грошей, це лише посилить їхню впевненість у тому, що брати хабарі жодна революція не перешкодить”.
На жаль, попри дії нового керівництва Міносвіти, корупція у навчальних закладах все ще залишається масштабною проблемою. Так, за результатами соціологічного опитування, проведеного Центом соціально-політичних досліджень «Європейський вимір» в травні цього року в м. Києві, 32% студентів зазначили, що особисто стикалися з випадками хабарництва. Особливо відчувають на собі корупцію у ВНЗ абітурієнти, котрі фактично мають дуже мало шансів вступити до вищого навчального закладу без грошей.
Змінити ситуацію, переконаний лідер Спілки, можна лише об’єднавши зусилля молоді та двох міністерств: внутрішніх справ та освіти й науки. Тому, гаряча лінія може стати не тільки першим кроком до цього, а й досить дієвим засобом у боротьбі з корупцією. Адже молодь не боятиметься повідомляти про факти хабарництва телефоном, а у влади буде значно більше інформації, ніж зараз.
(fraza.com.ua)

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода