Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
На спрощення процедури митного оформлення піде два-три роки Надрукувати
(Біржова торгівля № 6(72) від 20 березня 2005р.)

Українська Митниця спростить процедури митного оформлення протягом двох-трьох років, заявив голова Державної митної служби Володимир Скомаровський в інтерв’ю газеті «Экономические известия».
– Потрібно, щоб митне оформлення проводилося в одному вікні одним посадовцем. Швидко провести таку реформу не дозволяє система з її численними формами контролю. Нам необхідно два-три роки, – сказав він.
Серед інших інновацій митної служби її голова назвав створення автоматизованих систем контролю. «Сьогодні це сканери, які фіксують вид, номер транспортного засобу та його вантаж» – каже він.
Володимир Скомаровський також запропонував установити веб-камери на пунктах митних пропусків. «У кожному пункті пропуску є супутниковий зв’язок, за допомогою якого можна передавати інформацію. Такі камери сканують автотранспортний засіб, що перетинає кордон, і в Києві вже буде картина того, який транспортний засіб і з яким вантажем в’їхав до України», пояснив він.
На думку голови Держмитслуби, технічні засоби також необхідно використовувати під час боротьби із псевдо-експортом. «Наприклад, супровід вантажу на всьому шляху його проходження митною вартою. Але супроводжуються, переважно, підакцизні товари», сказав головний митник України.
Для того, щоб забезпечити збереження усіх вантажів, Володимир Скомаровський пропонує створити «гарантійні підприємства». «Якщо вантаж не доставлено до пункту призначення, вони (гарантійні підприємства – ред.) відшкодовують державі збитки. Ще краще, коли підприємець сам наймає людину, яка супроводжуватиме товар до місця призначення», – пояснив голова Митниці.
(UkrBusiness.com.ua)

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода