Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
В Україні 1 квітня відкриється перша постійно діюча аграрна виставка-ярмарок Надрукувати
(Біржова торгівля № 4(70) від 4 березня 2005р.)

В Україні 1 квітня в селі Чубинське Бориспільського району Київської області відкриється перша постійно діюча аграрна виставка-ярмарок. Про це на прес-конференції 3-го березня повідомив Віктор Привалов, президент корпорації «Украгропромбіржа», що є організатором цього заходу.
Відповідно до задуму організаторів, послугами виставки-ярмарку аграрії зможуть користатися цілий рік. Планується, що там можна буде придбати всі необхідні сільськогосподарські товари: від насіння до комбайна. Крім цього, сільгоспвиробники зможуть реалізовувати на виставці вирощену продукцію.
На початковому етапі в основу експозиції закладена демонстрація різних видів сільськогосподарської техніки, устаткування для харчової і переробної промисловості і міні-сільгосптехніка.
Крім цього, у с. Чубинське планується відкрити навчально-виставковий центр, де буде здійснюватися навчання, підготовка і перепідготовка фермерів і фахівців галузевих підприємств АПК.
За даними «Украгропромбіржі», загальна площа виставкового комплексу складе 12 гектарів,з яких не менш 70 тис. кв. м – виставкові площі. Крім цього, близько 100 га землі буде використано для демонстрації сільгосптехніки в польових умовах.
Як повідомив В. Привалов, у Чубинському також планується провести XVII Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2005» (1-5 червня).
Нагадаємо, що торік було проведено дві паралельні міжнародні агропромислові виставки «Агро-2004» ( у с. Чубинське і київському Національному комплексі «Експоцентр України») у зв’язку з серйозними озбіжностями, що виникли між корпорацією «Украгропромбіржа» і Міністерством аграрної політики. Не виключено, що в поточному році ситуація повториться.
(АПК-Інформ)

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода