Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
Верховна Рада може скасувати мито на мобільні телефони Надрукувати
(Біржова торгівля № 4(70) від 4 березня 2005р.)

Кабінет Міністрів виніс на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Митного тарифу України, яким пропонує скасувати мито на мобільні телефони, передає Кореспондент.net
Чинна на сьогодні ставку 30 євро за один мобільний телефон (пільгова ставка складає 15 євро) пропонується знизити до нуля.
У пояснювальній записці до документа сказано, що прийняття закону вплине на забезпечення стабільності на споживчому ринку і цінової ситуації на ньому, нелегальний імпорт перейде в легальні потоки, які, у свою чергу, за рахунок оподатковування, поповнять надходження до державного бюджету.
Також законопроект націлений на виконання міжнародних зобов’язань, зафіксованих консолідованою тарифною пропозицією у межах переговорного процесу щодо вступу України до Світової організації торгівлі.
Рік тому, 4 березня, Верховна Рада відмовилася зменшити ставки ввізного мита на мобільні телефони. У законопроекті пропонувалися нові ставки ввізного мита на мобільні телефони, зокрема пільгові - 10% від митної вартості, повні - 20% від митної вартості.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода