Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
«Оболонь» хоче купити пивзавод у Німеччині Надрукувати
(Біржова торгівля № 4(70) від 4 березня 2005р.)

Один з найбільших пивоварних заводів України компанія «Оболонь» збирається купити пивзавод у Німеччині у 2005-2006 роках.
Почесний президент «Оболоні» Олександр Слободян розповів журналістам про те, що зараз розглядаються варіанти купівлі 7 підприємств середньої величини. «Оболонь» має намір придбати контрольний пакет акцій. Зараз компанія займається пошуком фінансових можливостей для купівлі.
Олександр Слободян уточнив, що одним з партнерів-кредиторів може стати Європейський банк реконструкції і розвитку. З купівлею заводу в Німеччині «Оболонь» збирається розпочати реалізацію плану щодо власного перетворення на транснаціональну корпорацію.
Крім того, «Оболонь» розпочала будівництво солодового заводу в Хмельницькій області. Зараз компанія займається пошуком середньо- і довгострокових кредитів для закупівлі устаткування і подальшого запуску заводу.
Перша черга заводу матиме потужність з виробництва солоду 60 тис. тонн на рік. Завод буде запущено через 15 місяців після того, як знайдуть необхідні кошти, повідомляє ukrbusiness.com.ua

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода