Головна arrow Архів попередньої версії arrow До відома
Реклама
Іпотечні стандарти – до кінця 2004 року Надрукувати
(Біржова торгівля № 27(61) від 4 серпня 2004р.)

До кінця поточного року Українська Національна іпотечна асоціація затвердить стандарти іпотечного кредитування.
Про це в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ повідомив президент асоціації Ігор Юшко.
Закон про іпотеку вводить у законодавче поле поняття кредиту під заставу нерухомості і визначає основні права й обов’язки кредиторів і позичальників.
Відсутність відповідного закону пояснюється тим, що в радянські часи практично не можна було одержати кредит у банку на придбання житла і під заставу квартири, тому що весь житловий фонд належав державі.
За заявою І.Юшка, легше буде одержати кредит, бо вводиться обов’язкова реєстрація застав у єдиному реєстрі, обов’язкова оцінка вартості житла незалежними оцінювачами, створюються правила рефінансування банків, що працюють на ринку іпотеки, і т.д. Усі ці фактори роблять кредитування під заставу житла більш прозорим і привабливим як для банків, так і для населення.

Мінагрополітики скаржиться на погоду й обіцяє низький врожай

Міністерство аграрної політики заявляє про зниження врожайності зерна врожаю 2004 року в зв’язку з сильними дощами, що пройшли в Україні. Про це заявив міністр аграрної політики Віктор Слаута, передають Українські Новини. За його словами, зараз фахівці Мінагрополітики займаються визначенням зниження врожайності.
У той же час міністр аграрної політики упевнений, що сільгосппідприємства мають у розпорядженні достатні засоби і техніку для збирання врожаю навіть у таких умовах. “Ми зможемо ці площі спокійно зібрати. Треба почекати погоду”, – сказав міністр. За даним Мінагрополітики, негода буде продовжуватися до 10 серпня. За станом на понеділок, 2 серпня, сільськогосподарські підприємства зібрали й обмолотили 20,493 млн. тонн зерна. Середня врожайність складає 30 центнерів з гектара.
Кабмін прогнозує збільшення виробництва зерна в 2004 році до 32-35 млн. тонн, пшениці – на рівні 20 млн. тонн; а також експорт зерна врожаю цього року на рівні 9 млн. тонн, у тому числі 4-4,5 млн. тонн пшениці.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода