Головна arrow Архів попередньої версії arrow Законодавство
Реклама
Зміни в деякі закони з питань оподаткування Надрукувати
(Біржова торгівля № 16(50) від 5 травня 2004р.)

Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив проект закону «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з питань оподатковування», яким пропонується внести зміни і доповнення в закони України «Про податок з доходів фізичних осіб», «Про оподатковування прибутку підприємств» і «Про податок з доданої вартості».
Як повідомили в прес-службі КМУ, мета прийняття цього закону - формування податкового режиму для функціонування накопичувальної системи.
У Закон України «Про оподаткування прибутку підприємств» планується внести ряд змін, спрямованих на врегулювання питання про невключення до складу валового доходу грошей у вигляді внесків і доходів від операцій з активами, що надходять у недержавні пенсійні фонди відповідно до Закону з питань недержавного пенсійного забезпечення. Також планується врегулювати питання віднесення до складу валових витрат платників податків внесків на недержавне пенсійне забезпечення працівників і оподаткування недержавних пенсійних фондів як неприбуткових юридичних осіб.
У Закон України «Про податок з доданої вартості» планується внести зміни в частині віднесення до складу операцій, що не підлягають оподатковуванню на додану вартість, послуг недержавного пенсійного забезпечення, що надаються недержавними пенсійними фондами й адміністраторами недержавних пенсійних фондів.
У Закон «Про податок з доходів фізичних осіб» планується внести уточнення переліку угод, удосконалення механізму надання соціальних пільг і розширення можливостей для використання податкового кредиту.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода