Головна arrow Архів попередньої версії arrow Фінанси
Реклама
Ломбардну ставку підвищено до 8,7 відсотка Надрукувати

(Біржова торгівля № 8(42) від 9 березня 2004р.)

Національний банк України підвищив ставку за кредитами “овернайт” (ломбардна ставка) з 8,5% до 8,7% річних. Раніше, 14 січня поточного року, Нацбанк підвищив ломбардну ставку до 8,5%, а до цього утримував її на рівні 8% річних із 5 грудня 2002 року. Облікова ставка НБУ з 5 грудня 2002 року зберігається на рівні семи відсотків річних.

Долари з банкомату

Укрексімбанк, що входить до десятки найбільших, почав видавати власникам карток міжнародних платіжних систем MasterCard Int. і Visa Int. крім гривень, готівкові долари. Власники карток Укрексімбанку за одну операцію можуть одержати через банкомати до 600 доларів готівкою, а власники карток, емітованих іноземними банками, – до 300 доларів.

Зараз Укрексімбанк видає готівкові долари через 4 банкомати, розташовані в Києві, і планує ввести цю послугу в інших містах.

Зазначимо, що Укрексімбанк має мережу з понад 170 банкоматів по Україні.

Депутати не захотіли здешевлювати мобілки

Верховна Рада України не підтримала у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до Митного тарифу України», внесений народними депутатами Тарасом Довгим і Ігорем Шаровим. За проголосувало 118 депутатів з 424 зареєстрованих у сесійній залі. Законопроект пропонував нові, адвалерні ставки ввізного мита на мобільні телефони (код 8525 20 91 00): пільгову – 10% митної вартості, повну – 20% митної вартості.

Як повідомляє «Деловая неделя», реалізація положень проекту сприяла б збільшенню обсягів легального ввезення мобільних телефонів на територію України.

Згідно з чинним законодавством, ввезення мобільних телефонів на територію України здійснюється за умови сплати ввізного мита у розмірі 15 євро за 1 штуку (пільгова ставка ввізного мита) і 30 євро за 1 штуку. У порівнянні з середньозваженою вартістю стільникового термінала діючі ставки ввізного мита є надто високими.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода