Головна arrow Архів попередньої версії arrow Фінанси
Реклама
Нова Інструкція про відкриття банківських рахунків Надрукувати

(Біржова торгівля № 3(37) від 2 лютого 2004р.)

12 листопада 2003 року постановою Правління НБУ № 492 затверджена Інструкція про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній і іноземній валютах (далі – Інструкція № 492), що набрала чинності 1 січня 2004 року. При цьому втратила силу інструкція, затверджена постановою Правління НБУ від 18.12.98 р. № 527.

В Інструкції № 492 наведена нова вимога, що стосується ідентифікації клієнтів, а також містяться нові форми бланків. Крім того, нова Інструкція № 492 уводить заборону на використання поточних рахунків фізичних осіб для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Приватним підприємцям, крім того, заборонено перераховувати зі своїх поточних рахунків кошти на інші рахунки фізичних осіб – нерезидентів. У той же час, через поточні рахунки фізичних осіб – резидентів дозволено здійснювати усі види розрахунково-касових операцій у національній валюті відповідно до умов договору і вимогами законодавства України, що не позв’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода