Головна arrow Архів попередньої версії arrow Наші консультації
Реклама
Дозвіл з Державного комітету з питань нагляду за охороною праці Надрукувати
(Біржова торгівля № 1(35) від 12 cічня 2004 р.)

У яких випадках приватному підприємцю необхідно одержувати дозвіл у Держнаглядохоронпраці?

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2003 р. № 1631 “Про затвердження Порядку видачі дозволів Державним комітетом з питань нагляду за охороною праці і його територіальних органів” (далі – Постанова № 1613) визначає процедуру видачі й анулювання дозволу Держнаглядохоронпраці та його територіальними органами.
Відповідно до цієї Постанови дозвіл необхідно одержувати не на початок роботи взагалі, а на початок (продовження) робіт підвищеноїнебезпеки або на експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки і на проведення навчання з питань охорони праці. Перелік видів робіт і машин, механізмів і устаткування, при експлуатації яких одержання дозволу є обов’язковим, наведений у додатках 1 і 2 до Постанови № 1613.
    Якщо приватний підприємець здійснює роботи, що включені в додаток 1 чи експлуатує машини й устаткування, що включені в додаток 2, то йому слід за одержанням дозволу звернутися до територіального управління Держнаглядохоронпраці. Для одержання дозволу необхідно представити висновок експертної організації і заяву встановленого зразка.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода