Головна arrow Архів попередньої версії arrow Наші консультації
Реклама
У книгу обліку вимагають записувати всі доходи Надрукувати
(Біржова торгівля № 34(34) від 29 грудня 2003 р.)

Приватне підриємство – платник податку – 10%
Якщо підприємство працює за договорами доручення і комісії та має право нараховувати 10 % податку тількі на свою винагороду, як записувати такі операції в книгу обліку? Писати всю сумму отриману на рахунки, чи тільки свою винагороду?

У відповідності до п. 2 Наказу Державної податкової адміністрації України “Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат суб‘єкта малого підприємництва – юридичної особи та Порядку її ведення” від 30.10.98 р. № 477 у графі 6 «Загальна сума виручки та позареалізаційних доходів» відображаються всі надходження, отримані на розрахунковий (поточний) рахунок та в касу суб‘єктом малого підприємництва від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), майна, включаючи основні фонди, які належать суб‘єкту малого підприємництва й реалізовані у звітному (податковому) періоді, позареалізаційні доходи та виручка від іншої реалізації.
Таким чином в Книзі обліку доходів і витрат Ви повинні вказувати всю суму яку було перераховано на ваш рахунок згідно з договором Комісії.
О. Федоренко

За матеріалами ria.ua
 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода