Головна arrow Архів попередньої версії arrow Фінанси
Реклама
Акт перевірки при порушенні строків сплати податків Надрукувати

(Біржова торгівля № 33(33) від 22 грудня 2003 р.)

Чи необхідно працівникам державної податкової інспекції складати акт документальної перевірки для оформлення податкового повідомлення та нарахування штрафних санкцій у тому разі, якщо платник податку порушує строки сплати певного податкового зобов’язання?

Спеціальним законом з питань оподаткування, який встановлює порядок погашення зобов’язань юридичних та фізичних осіб перед бюджетами і державними цільовими фондами у податках і зборах (обов’язкових платежах), порядок нарахування і сплати пені, інших штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, є Закон України від 21.12.2000 р. №2181—ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”. Цим Законом не передбачено складання працівниками податкового органу акту документальної перевірки з огляду на несвоєчасну сплату платником податку узгодженої суми податкового зобов’язання.

За виграш в казино заплати податки

20 вересня 2003 року Державна податкова адміністрація Україини наказом №494 затвердила Порядок обліку доходів фізичних осіб в ігорних закладах і персоніфікації таких осіб. Порядок прийнято на виконання статті 9 Закону Украіини від 22.05.2003 р. № 889-ІV “Про податок з доходів фізичних осіб” (далі — Закон №889) і набере чинності з 1 січня 2004 року

Згідно зі статтею 9 Закону № 889 фізична особа, що одержує доход у вигляді виграшу від азартних ігор в ігорному закладі, зобов’язана включити до складу свого загального оподатковуваного річного доходу позитивну різницю від такого доходу з документальлно підтвердженими витрами, яких зазнала у зв’язку з одержанням такого доходу.

 

---------------------

Погода

Яндекс.Погода