Головна
Реклама

Правила використання

Шановні відвідувачі, Ви маєте можливість безкоштовно розмістити оголошення на нашому сайті.

Усі оголошення приймаються на основі повної довіри.

За будь-яких обставин адміністрація та власники сайту не несуть і не можуть нести будь-яку віповідальність за достовірність інформації, що публікується  в оголошеннях усіх видів, рекламі, таблицях чи інших повідомленнях, і не дають жодних гарантій, усних чи письмових, пов’язаних із публікацією вищезазначених матеріалів. 

Адміністрація та власники сайту знімають із себе будь-яку відповідальність перед подавачами оголошень, читачами і особами, які користуються  інформацією, що публікується, за шкоду, завдану як в результаті халатності, помилки, так і будь-яких інших обставин, що виникають із вини подавачів інформації, рекламних агентів або іншої особи, яка надала інформацію для публікації.

Адміністрація та власники сайту не несуть ніякої відповідальності за затримку публікації матеріалів, відправлених через електронну форму подачі оголошення, чи будь-яким іншим способом.

Відвідувач сайту, який бажає скористатися опублікованою інформацією, попереджається про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених в цій інформації, до укладення будь-яких угод. Якщо у відвідувача виникають найменші сумніви щодо певної інформації, він має звернутися за допомогою до юриста.

Оголошення приймаються і публікуються винятково на розсуд адміністрації та власників сайту. Будь-яке оголошення, якщо виникає така потреба, може бути відредаговане або класифіковано так, як адміністрація та власники вважають це найбільш прийнятним та доцільним.

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ 

Адміністрація залишає за собою право редакторської обробки інформації з метою надання їй зручності для сприйняття відвідувачем. Інформація, яка не відповідає умовам публікації на сайті або неприйнятна для розміщення(за смислових або етичних міркувань) НЕ ПУБЛІКУЄТЬСЯ. Достовірність ряду безкоштовних оголошень контролюється за вказаним в оголошенні телефоном.

Претензії щодо затримки чи нерозміщення оголошень адміністрацією не приймаються. 

Адміністрація не вступає.в листування з подавачами оголошень електронним, чи іншим способом.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ 

Відповідальність за інформацію, що містять оголошення та реклама, НЕСУТЬ їхні ПОДАВАЧІ.

Деякі подавачі оголошень та реклами можуть виявити несумлінність у відношеннях з Вами. Будь ласка, будьте ОБЕРЕЖНІ ТА ОБАЧЛИВІ.
Адміністрація  рекомендує відвідувачам сайту при зверненні за оголошеннями з наданням послуг вимагати пред’явлення ліцензії, що дозволяє діяльність в конкретній сфері послуг. 

НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ

Згідно з вимогами законодавства України та цима правилами не публікуються: оголошення та реклама про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрути, внутрішніх органів, крові та плазми, незареєстрованих комп’ютерних програм, державних нагород України, колишнього СРСР та інших країн, паспортів, трудових книжок, дипломів та інших документів, про пропаганду проституції; оголошення, що містять інформацію, яка не повинна бути передана іншим особам, політичного та релігійного характеру, ті, що дискредитують фізичних та юридичних осіб, неприйнятні з етичних міркувань, а також оголошення з проханням про матеріальну допомогу, з пропозиціями попередньої оплати або пересилання поштою грошових сум та інших цінних вкладень як засіб сплати за товари та послуги; оголошення, в яких вказано засіб зв’язку «до запитання» на номер документа, що суперечить чинному законодавству, без надання ліцензії.

* * *

Администрація сайту залишає за собой право не публікувати, або видалити будь-яке оголошення, яке, на  думку адміністрації, не відповідає  темі, чи розміщене у невідповідному розділі, а також суперечить законам України без повідомленням подавачів оголошення.  

Лише в тому випадку, якщо Ви згодні з усіма пунктами цих правил використання, Ви можете користуватися сервісом безкоштовних оголошень.

---------------------

Погода

Яндекс.Погода