Головна
Реклама

Кормові екструдери

Продаж
Готовий корм за 10 – 15 секунд!
Кормові екструдери переробляють всі зернові та багато бобових (горох, квасоля та ін. - дозволяє збільшити долю бобових у кормовому раціоні ) на високоякісній та поживний корм.

В переробку іде, як ціле зерно, так і різноманітні суміші. За рахунок термообробки до 1600 С та високого тиску до 5 МПа, крохмаль гідролізується зі збільшенням кількості декстринів та загального цукру, клітчатка розкладається на вторинні сахари. Це приводить до збільшення засвоюваності більше 90 %.

Переробка на кормоекструдері дає можливість отримувати доброякісний корм, навіть із зараженого пліснявою та грибками зерна, при цьому знешкоджується шкідлива мікрофлора.

Крім вказаних переваг застосування екструдованого корму, слід зазначити, збільшує на 20-25% надої молока, яйценосність птиці до 20% та приріст на 30-40 % живої ваги молодняка. З’являється можливість прискорення відлучення молодняка від свиноматок, без затримки їх росту.

Є варіанти кормо екструдерів на напругу 220 В та 380 В, а також на приводі від валу відбору потужності. Тобто, може працювати і від трактора, взагалі без електрики.

Продуктивність коливається в діапазоні від 20 до 360 кг/год. Вартість від 4,5 до 25,8 тис. грн. Термін виконання заказу 1-3 доби. Можемо відправити транспортним агентством до найближчого міста, де є філія агентства.

Низькі ціни при високій якості. Обладнання перевірене часом (більше 9 років виробництва)

Тел.:067-625-83-06
E-Mail:info@garantagro.com
Ціна:
Контакти:
Прізвище, ім’я:
Телефон: 0676258306
Код міста: 0564
Місто/Село: Кривий Ріг
E-Mail:

---------------------

Погода

Яндекс.Погода